facebook youtube

Інтерв'ю з Левком Лук'яненком. Передмова

Проект Громадської Організації "Неподільна Україна" під назвою "Історія з вуст сучасників" має науково-дослідний, просвітницький характер. Члени нашої організації беруть інтерв'ю у відомих громадських і політичних, спортивних і культурних діячів незалежної України. Ми хочемо представити для Вас не матеріал з підручника, не чергову працю істориків. Ми розповімо Вам живу історію від безпосередніх учасників подій!

Першим до Вашої уваги пропонуємо двохгодинне розлоге інтерв'ю з Героєм України Левком Григоровичем Лук'яненком, записане 8 жовтня 2015 року в гостях у оповідача. Транскрипція інтерв'ю подається в повному обсягу, з зазначенням часових рамок відповідно до аудіо-запису. Відеозапис інтервю Ви можете переглянути у нашому відеоархіві.

history

Детальніше: Інтерв'ю з Левком Лук'яненком. Передмова

Інтерв'ю з Левком Лук'яненком. Частина 1

В українців в душі є прагнення до свободи, а у москалів нема такого прагнення. Вони народжені бути рабами, вони є і вони не хочуть іншого ладу. Їх рабство задовольняє. Вони виправдовують Арістотеля, який сказав, що рабу легше жити. А вільній людині важче жити, бо це мусиш сам розв'язувати всі свої проблеми. А раб: йому дають порцію їди, молоток і ковадло. Оце тобі принесуть і ти їж. От вони так і живуть, їх це задовольняє. А у нас є прагнення до свободи.

Детальніше: Інтерв'ю з Левком Лук'яненком. Частина 1

Інтерв'ю з Левком Лук'яненком. Частина 2

02

Зараз дуже мудрі у нас оратори: Кличко, Турчинов, Яценюк, Порошенко... Вони досвідчені, а то молодь. Вона вирішила діяти і правильно зробила! Вони вирішать нашу історію, а не ті мудрі базікали.

Детальніше: Інтерв'ю з Левком Лук'яненком. Частина 2