facebook youtube

Громадська Організація "Неподільна Україна" за підтримки туристичної фірми "Ідейний простір" в знак подяки новоград-волинським воїнам, які захищають мир і спокій в наших домівках, на початку липня запросила сім'ї бійців АТО безкоштовно відпочити на узбережжі Чорного моря.

4 липня 2018 року 20 новоград-волинців з шести сімей учасників бойових дій на Сході України безкоштовно вирушили в далеку подорож у Херсонську область. Там, у курортному селищі Приморське, їх чекав 11-денний відпочинок у дерев'яних будиночках в двох хвилинах від піщаного пляжу та чистого моря.

Звягель

«Приїхали вранці прямо на базу відпочинку, нас зустріли, поселили та нагодували. Море в пару кроках від нашого будиночка, гарний чистий пляж. Як для курорту, здивували доволі дешеві ціни в кафе і магазинах та тиха розслаблююча атмосфера. Дітям безліч розваг і нам є де посидіти. Одним словом, нам все сподобалося. Дякуємо «Неподільній Україні» за путівки. Давно мріяли про море і навіть вже приїхавши, ще до кінця не вірили, що це все безкоштовно», - ділиться враженнями один з відпочивальників.

Громадська Організація «Неподільна Україна» дякує туристичній фірмі «Ідейний простір», яка забезпечила усі умови для відпочинку сімей українських воїнів. Шануємо наших героїв! 

Газета "Звягель-інформ" (м. Новоград-Волинський), 20 липня 2018 року