facebook youtube

Вступ до ГО "Неподільна Україна"

Вступити до ГО «Неподільна Україна» мають право як українці, так і представники національних меншин, які поділяють погляди організації, мають бажання долучитися до становлення громадянського суспільства в Україні й займатися діяльністю, спрямованою на благо українського народу.

ПОРЯДОК НАБУТТЯ І ПРИПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА, ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЧЛЕНІВ

Членство в ГО «Неподільна Україна» (далі ГО) є індивідуальним. Індивідуальними членами ГО можуть бути громадяни України, що виконують вимоги Статуту ГО та беруть участь у його діяльності. За рішенням Ради членами ГО можуть бути й інші громадяни України, а також трудові колективи підприємств, установ, організацій.

Рішення про прийом у члени ГО приймає Рада ГО, протягом місяця з дня подання громадянином особистої письмової заяви на ім'я голови ГО про бажання стати членом ГО. 

Члени ГО зобов'язані:
• виконувати вимоги Статуту ГО;
• виконувати рішення статутних органів, приймати участь у проведенні заходів, спрямованих на пропаганду ГО, всебічно сприяти зміцненню її авторитету;

Членство в ГО несумісне з діями, спрямованими на підрив авторитету, територіальної цілісності та національної безпеки України, порушенням прав людини, пропагандою війни, насильства, етнічної, расової чи релігійної ворожнечі.

За дії, несумісні з перебуванням у ГО: грубі порушення вимог Статуту, систематичні невиконання рішень керівних статутних органів, негідну поведінку, що компрометує звання члена ГО, до члена ГО застосовуються попередження та виключення з ГО.

Бажаючі вступити до ГО «Неподільна Україні», пишіть нам на електронну поштову адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.