facebook youtube

 До Дня початку «Революції гідності», одну з провідних ролей в якій відіграли вітчизняні ультрас, Громадська Організація «Неподільна Україна» запускає річний конкурс для футбольних уболівальників!!!

 Це унікальна можливість для всіх поціновувачів футболу спробувати себе в ролі спортивного журналіста, ставши автором статей для футбольного сайту!

Для участі в конкурсі необхідно виконати лише дві умови:
1) Зареєструватися на сайті «Легенда футболу»
2) Розмістити свої статті про історію футболу і його сучасність на сайті (обов'язковою умовою участі у конкурсі є унікальність матеріалів)
Виконати ці два пункти вам допоможуть навчальні матеріали, розміщені на сайті «Легенда футболу» за посиланням: http://lf.net.ua/arkhiv-materialov/kak-napisat-statyu

Визначення переможців 

LF big Переможці будуть визначені користувачами сайту «Легенда футбола» і підписниками груп Громадської Організації «Неподільна Україна» у соціальних мережах. Як це відбуватиметься? Кількість посилань на статтю з сайту «Легенда футбола» (через соціальні кнопки на сайті) + кількість «РЕСПЕКТів» під статтею = по 1 балу. Періодично в соціальних мережах з'являтимуться опитування, в яких користувачам пропонуватиметься визначити найкращу статтю. 1 голос за конкурсанта = 1 бал. Відповідно, загальна кількість набраних балів визначатиме місце автора за підсумками конкурса.
 Переможці місяця отримають цінні призи, які будуть передані у міста проживання конкурсантів через відділення «Нової пошти». Переможці за підсумками року будуть запрошені до Києва і відзначені цінними призами на стадіоні «Олімпійський» під час одного з футбольних матчів, що відбуватиметься у листопаді 2016 року!

Інформація про проект «Легенда футболу» за посиланням: http://repose.com.ua/LF
Адреса сайту «Легенда футболу»: lf.net.ua

lf