facebook youtube

Оголошення!

 Усім бажаючим пропонується взяти участь у всеукраїнському флешмобі «Ми єдині!», організованому Громадською Організацією «Неподільна Україна»!!!

 Десятки українців з усіх куточків країни знімуть маленькі відеоролики патріотичного наповнення на 5 – 25 секунд. Зйомку можна проводити як на камеру, так і на звичайний мобільний телефон, вона може бути груповою чи одноосібною. Важливо щоб на відео було видно одне з місць, що є візитівкою Вашого міста! Тому збирайте друзів, рідних і коханих, виходьте на центральні площі і втілюйте Ваші ідеї!))

emociya

 Серед запропонованих сюжетів:
 • вимовити «єдина країна»/ «Україна неподільна» / «соборна Україна» / «люблю Україну» тощо;
 • декламувати цитати з літературних творів (наприклад, «..любіть Україну...» «...ще не вмерла...» тощо;
 • зняти місцеві краєвиди;
 • показ театралізованої постановки;
 • інше.

 

ukrДедлайн: 31 липня, однак просимо надсилати сюжети якнайшвидше!) Зібрані відеосюжети будуть змонтовані в один спільний відеоролик і покладені на музику. Відео буде розміщене на каналі ГО «Неподільна Україна» у ютубі і по максимуму розкручене)

З усіх питань, що стосуються проекту, пишіть на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Для рестрації у флешмобі перейдіть за посиланням, клацнувши тут
Або заповнити відповідну реєстраційну форму під оголошенням! 

Реєстрація обов'язкова! Жодних вікових обмежень не існує.

Відзняті ролики просимо надсилати на електронну пошту або ж писати нам, щоб вибрати найбільш зручний спосіб передачі. Окремо слід буде вислати файл, в якому вказуватиметься місто і місце зйомки відео. На розгляд приймається необмежена кількість відеоматеріалів від однієї персони.

Просимо всіх креативних українських патріотів долучитися до проекту! Ми маємо показати Україну привабливою, вишуканою і єдиною!)

 Участь у флешмобі - це Ваша можливість відпочити на узбережжі Чорного моря! Деталі тут

 

 

Реєстраційна форма