facebook youtube

«Мне нужно писать, хотя бы по строчке»
Четыре за день, желательно ночью.
И рифмы что выше – убрать, усложнить.
Мне нужно писать. Писать, чтобы жить».

- Артем Лоїк

В перший день зими Громадська Організація "Неподільна Україна" подарувала Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича книгу Артема Лоїка, одержану від автора під час проведення благодійного концерту "Ні війні" 

na koncerti 2015-12-02 02 01 28

 Артем Лоїк – український реп-виконавець, поет, фіналіст шоу «Україна має талант-3», учасник шоу «Х-фактор» і «Нова хвиля-2013». 25 листопада 2015 року Артем виступив на Благодійному концерті, організованому Громадською Організацією "Неподільна Україна" з метою збору коштів для родини українського військового, який загинув в зоні проведення АТО. Під час концерту Артем Лоїк презентував збірку своїх віршів і подарував книгу Голові Організації Дмитру Костюку задля подальшої її передачі в бібліотеку.

 В збірку увійшли відібрані автором вірші, написані в період з 2011 по 2015 рр. Також книга включає в себе автобіографічну поему «Університет». Тепер всі охочі можуть ознайомитися з поетичним доробком найкращого репера країни, завітавши до Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича за адресою: м. Київ, вулиця Володимирська, 58. Тел. 044 239 3244

LoikSbornikNPTp9smbKqM

Детальніше про творчість Артема Лоїка читайте у соціальних мережах: https://vk.com/artem_loik_club 

podaruj Knygu

Даруйте книги, відкривши свою творчість для широкого загалу, або ж просто діліться улюбленими творами. Віддавайте книги в бібліотеки, а нам висилайте фото, опис книг і контакти бібліотек, де тепер ці книги можна буде прочитати. Ми обов'язково опублікуємо ваші матеріали на сайті. Адреса нашої електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 Наступним нашим подарунком для громадськості стануть дві публіцистичні книги відомого історика Ярослава Грицака, подаровані  автором нашій громадській організації під час їх презентації у "Президент-готелі". Слідкуйте за новинами і дізнаєтесь де можна безкоштовно ознайомитися з найцікавішими новинками зі світу вітчизняної літератури.