facebook youtube

 favikПроект «Ідейний простір» - це територія відпочинку, натхнення, одержання важливих контактів для громадських активістів, налагодження співпраці між громадськими організаціями і відкриття нових можливостей для студентів і школярів старших класів і все це на березі Чорного моря!!!

 Влітку 2015 року Громадська Організація «Неподільна Україна» реалізовує перший подібний проект, що в майбутньому має стати щорічним і об'єднати найкращих представників громадянського суспільства у сильну команду, що зможе реалізовувати спільні проекти, направлені на побудову сильної української держави, в якій провідні ролі відіграватимуть інститути громадянського суспільства.

 В рамках реалізації проекту ГО «Неподільна Україна» пропонує усім бажаючим членам інституцій громадянського суспільства заповнити анкети і відпочити разом з нами на Чорноморському узбережжі, а всім іншим бажаючим ми пропонуємо прийняти участь у наших конкурсах.

 Проект «Ідейний простір» 2015 триватиме упродовж липня – серпня 2015 року. Представники громадських ініціатив можуть прийняти участь у проекті, заповнивши анкети, а студентська і школярська молодь разом з іншими зацікавленими сторонами, прийнявши участь у флешмобі від ГО «Неподільна Україна» під назвою "Ми єдині".

Всю інформацію про курортний комплекс, на території якого відбуватиметься захід, знаходьте на сайті проекту тут