facebook youtube

futbol

Для участі в конкурсі необхідно виконати лише дві умови:

1) Зареєструватися на сайті «Легенда футболу» ( http://lf.net.ua/ ). Учасники конкурсу повинні в реєстраційній формі на сайті вказати свої прізвище та ім'я, адресу електронної пошти, а також місто і навчальний заклад, які вони представляють.
2) Розмістити свої статті про історію футболу і його сучасність на сайті «Легенда футболу» (обов'язковою умовою участі у конкурсі є унікальність матеріалів). Автори можуть інтегрувати до статей фото і відеоматеріали. Члени Громадської Організації «Неподільна Україна», відповідальні за реалізацію проекту, читають усі статті, залишають за собою право редагувати матеріали, виправляючи помилки і адаптуючи статті для зручного перегляду в Інтернеті. Один конкурсант може написати необмежену кількість матеріалів.

Визначення переможців

Переможці будуть визначені користувачами сайту «Легенда футболу» і підписниками груп Громадської Організації «Неподільна Україна» у соціальних мережах. Як це відбуватиметься? Кількість посилань на статтю з сайту «Легенда футболу» (через соціальні кнопки на сайті) + кількість «РЕСПЕКТів» під статтею = по 1 балу. Періодично в соціальних мережах з'являтимуться опитування, в яких користувачам пропонуватиметься визначити найкращу статтю і найталановитішого автора. 1 голос за конкурсанта у соціальних мережах = 1 бал. Відповідно, загальна кількість набраних балів визначатиме місце автора за підсумками конкурсу. Ми сподіваємося на активне розповсюдження публікацій з голосуванням у соціальних мережах через сторінки міських рад і місцевих громадських організацій задля залучення до процесу голосування ширшої аудиторії.

Нагородження

f3За результатами конкурсу автори кращих робіт отримають призи від мера міста, в якому вони проживають. Десятку найкращих юних спортивних журналістів буде запрошено до Києва і нагороджено вищими футбольними функціонерами України. Переможцям загальнонаціонального етапу мають бути забезпечені відшкодування проїзду, харчування, а також ознайомлення з футбольною інфраструктурою Києва, відвідування стадіонів, Будинку футболу тощо.

Підсумки регіонального етапу проекту будуть підбиті у День футболу України 29 квітня 2016 року. Наступного дня розпочнеться голосування за кращого автора серед переможців першого етапу, що триватиме до середини травня. Підсумки проекту будуть підбиті в кінці травня 2016 року.