facebook youtube

Оголошуємо старт реалізації масштабного проекту - ФОРУМ ЗМІН ДМИТРА КОСТЮКА! Від проблеми до рішення!

Народ - єдиний носій влади в Україні, ми краще за посадовців знаємо: які проблеми нашого міста, села, вулиці чи будинку! Ми краще чиновників розуміємо, як саме вирішити ці проблеми!!!

Тому обраний народним депутатом України по 65 мажоритарному округу Дмитро Костюк запрошує мешканців Новоград-Волинського та Баранівки, Пулин та Ємільчине, а також Городниці, Дубрівки, Довбиша, Мартинівки, Яруня, Кошелівки та інших сіл і селищ прийти на ФОРУМ ЗМІН ‼️ Прийти, попередньо попрацювавши над тією чи іншою проблемою громади (з'ясувати: які можливості для її вирішення та що саме народний депутат може зробити, щоб посприяти цьому (відповідно до повноважень народного депутата, передбачених Законом України "Про статус народного депутата"). КРОКИ ДО ЗМІН визначимо ми! Наш представник у Верховній Раді хоче почути саме народ, а не місцевих можновладців! Хоча останні також запрошуються на Форум, ще й зі спеціально відведеним часом на виступ!

ЕТАП 1 реалізації проекту: НАБІР КОМАНДИ! Дмитро Костюк шукає найактивніших представників вашого міста чи села з чистою репутацією, світлими намірами, та позитивним настроєм змінити життя співвітчизників на краще! Завзятим песимістам прохання залишитись у складі фейсбук-диванних військ і не збивати нам налаштованість на боротьбу!))

Для початку, нам потрібна ваша співучасть в організації ФОРУМу ЗМІН у вашому населеному пункті. Надалі ви станете членом команди народного депутата України та диригентом змін у громадах! "Вирішувати" з кимось питання, заробляти гроші за депутатські запити, погрожувати чи домовлятись з бізнесом від імені народного депутата не вийде!!! Не передбачена і зарплатня! Натомість, ви отримаєте шанс увійти в історію рідного краю як людина, що зламала корупційну систему та зробила комфортним життя тисяч українців!

Охочі долучитися до команди пишіть нам на сторінку у фейсбуці в особисті повідомлення: https://www.facebook.com/DmytroKostiuk.SlugaNarodu/

Увага! Оголосивши про намір приєднатися до команди Дмитра Костюка, ви автоматично погоджуєтесь на те, що ми можемо виставити вашу кандидатуру на обговорення в соціальних мережах та провести таким чином постпраймеріз!

"Збудуємо Україну щасливих людей РАЗОМ!" - з повагою, Дмитро Костюк!