facebook youtube

22 жовтня народний депутат України Дмитро Костюк провів ІІ ФОРУМ ЗМІН у місті БАРАНІВКА. Понад 40 учасників, більше 4 годин роботи, шлях від проблеми до рішення!


ФОрум Баранівка2

Обговорили стратегію Кабміну по децентралізації, дороги, медицину та інші головні проблеми, з якими стикаються жителі Баранівського району та провели опитування щодо земельної реформи!

ФОрум Баранівка3

ФОрум Баранівка4

Серед присутніх власників паїв не знайшлося жодного, хто здавав би в оренду земельну ділянку дорожче, ніж 1,5 тис. грн/га у рік! Більшість учасників Форуму проголосували ЗА скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель та запровадження прозорих правил. За результатами обговорення земельного питання Дмитро Костюк передав привіт Юлія Тимошенко (з відсилкою на нещодавню перепалку з екс-прем'єром на засіданні аграрного комітету Верховної Ради щодо мораторію на продаж сільгосп. земель).

ФОрум Баранівка 

Також 22 жовтня 2019 р. відбулась зустріч народного депутата України Дмитра Костюка з підприємцями міста Баранівка.

Баранівка Бізнес

Говорили про нелегальні пилорами, тендери під конкретні компанії, дубрівську глину та понад 3 млн грн закопаних в землю (недобудований газопровід), фарфорову галузь, дороги та інтернет.