Громадська Організація «Неподільна Україна» передала Новоград-Волинському ліцею важливі нині речі: дитяче харчування, пустушки, пляшечки, памперси, бейбі бокси, засоби гігієни та солодощі.
Справжній діалог влади з громадянським суспільством, більше 50 учасників, понад 5 годин активної роботи, навчання від Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, авторський тренінг "Від проблеми до рішення" Дмитра Костюка, майже 40 проблем регіону обговорено, 6 проблем знайшли шляхи для вирішення, - 24 вересня в Палаці культури ім.
Віктор Медведчук контролює щонайменше третину ринку дизельного пального України, керуючи через підставних осіб роботою нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" з розливною станцією в Новоград-Волинському.
Більше статей газети "Громадянське суспільство в Україні"

Газета ГСУ, Випуск № 41

Lukjanenkosmall

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує на зустріч з Героєм України Левком Лук'яненком! Тема зустрічі: УКРАЇНА: ШЛЯХ ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ. УСПІХИ ТА ПРОРАХУНКИ. Дата і місце проведення: 29 вересня (вівторок) о 14.40, ауд. ім. Максимовича (№329). Також відбудеться презентація книг Левка Лук'яненка в тринадцяти томах.
Чекаємо усіх бажаючих!!!

 

Читайте далі (+ відео): Зустріч з Левком Лук'яненком

facebook youtubegotova    

З питань співпраці, щодо вступу до Громадської Організації "Неподільна Україна", участі у наших проектах пишіть нам на електронну пошту: indivisibleukraine@gmail.com 

FB