Громадська Організація «Неподільна Україна» передала Новоград-Волинському ліцею важливі нині речі: дитяче харчування, пустушки, пляшечки, памперси, бейбі бокси, засоби гігієни та солодощі.
Справжній діалог влади з громадянським суспільством, більше 50 учасників, понад 5 годин активної роботи, навчання від Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, авторський тренінг "Від проблеми до рішення" Дмитра Костюка, майже 40 проблем регіону обговорено, 6 проблем знайшли шляхи для вирішення, - 24 вересня в Палаці культури ім.
Віктор Медведчук контролює щонайменше третину ринку дизельного пального України, керуючи через підставних осіб роботою нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" з розливною станцією в Новоград-Волинському.
Більше статей газети "Громадянське суспільство в Україні"

Газета ГСУ, Випуск № 41

 

Перемагає країна у якої більша продуктивність праці. Росія живе з нафти, із вугілля, із лісу, - від того, що дала природа. Україна живе від того, що зроблене людськими руками. Це вищий рівень, так живе Європа. ...Консолідація нації навколо національної ідеї принесе Україні перемогу!

Левко Лук'яненко

 

 29 вересня 2015 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з Героєм України Левком Лук'яненком на тему: "Україна: шлях до незалежності. Успіхи та прорахунки".

 "Національна свідомість", "національна ідея", "консолідація нації" - ключові слова з виступу Левка Григоровича, - займають передову роль і в працях членів Громадської Організації "Неподільна Україна". Пан Левко, попри свій поважний вік, залишається активним громадським діячем, пише книги, знаходить час і сили на багатогодинні зустрічі зі студентами і "селфі" по їх закінченню.

 Аудиторія не могла вмістити усіх бажаючих поспілкуватися з Героєм України. Студенти задавали найактуальніші для українців запитання сьогодення, розгорталися жваві дискусії, обмін думками і досвідом.

 Від імені ГО «Неподільна Україна» і КНУ ім. Тараса Шевченка дякуємо Левку Григоровичу і бажаємо йому ще довгих і щасливих літ служіння Україні!

 

відеоматеріали / фотографії

facebook youtubegotova    

З питань співпраці, щодо вступу до Громадської Організації "Неподільна Україна", участі у наших проектах пишіть нам на електронну пошту: indivisibleukraine@gmail.com 

FB